Tegoroczne święta mogą być inne niż dotychczas. Warto jednak zrobić wszystko, aby poczuć tę kojącą i przynoszącą spokój ducha magię Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku wszyscy jej bardzo potrzebujemy! Jak to zrobić? Sekret tkwi w rytuałach – dekorowaniu domu, poszukiwaniu prezentów dla naszych bliskich, wspólnym pieczeniu aromatycznych pierników i… świątecznych porządkach. W końcu to od nich wszystko się zaczyna.

Z reguły przedświąteczne sprzątnie kojarzy się z przykrym obowiązkiem, ale są sposoby na to, by uczynić z nich prawdziwą przyjemność i rodzinną zabawę! Poznaj kilka sposobów, które pozwolą Ci cieszyć się niecodzienną atmosferą Świąt już podczas przygotowań do nich.

•   Nie odkładaj porządków na ostatnią chwilę! To uniwersalna zasada, która zawsze się sprawdza. Warto zrobić harmonogram sprzątania i rozłożyć je na kilka dni. Metoda małych kroków działa. Taki plan pozwoli też uniknąć zmęczenia i przyniesie pewność, że zrobiliśmy wszystko co, chcieliśmy.

•   Zmień sposób myślenia o sprzątaniu – potraktuj je jako przyjemną formę aktywności. W końcu sprzątanie to także doskonały sposób na codzienną dawkę ruchu. A do tego pozwala się skutecznie odstresować. Czyszczenie przestrzeni i głowy, czyli przyjemne z pożytecznym!

•   Zadbaj o świąteczną atmosferę już w trakcie porządków – odpowiednia playlista pomoże poczuć klimat zbliżających się świąt! Wybierz swoje ulubione piosenki, które od razu wprowadzą Cię w przyjemny nastrój. Dzięki kojącym nutom sprzątanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

•   W świątecznych porządkach przydadzą się mali pomocnicy, którzy pomogą zadbać o nieskazitelny porządek i niecodzienną atmosferę w domu, a także wypełnią dom aromatem korzennych pierników. Tu warto postawić na niezawodne i naturalne rozwiązania. W tej roli doskonale sprawdzi się ekologiczny Piernikowy Zestaw Porządkowy * Przyjaciele Sprzątania od KLAREKO. To zestaw pięciu niezbędnych ekologicznych kosmetyków dla domu, które pozwolą bezpiecznie i z łatwością zadbać o czystość w domu.

W skład zestawu Piernikowy Zestaw Porządkowy * Przyjaciele Sprzątania wchodzą:

FENOMENALNY MUS CZYSZCZĄCY, (550 g) – dokładnie wyczyści wszystkie powierzchnie gładkie – umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie. Bez zarysowań usunie również osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając po sobie połysk i otulający piernikowy zapach.  Dodatkowo pozwoli usunąć tłuste plamy z tkanin.

DO ZADAŃ SPECJALNYCH – piernikowy płyn (500 ml) z poręcznym spryskiwaczem, który bezproblemowo rozprawi się z kamieniem, osadami, rdzą oraz pleśnią, a także dokładnie wyczyści i odkazi muszlę oraz deskę toaletową. Dodatkowo skutecznie zastąpi także nabłyszczacz do zmywarki.

UNIWERSALNIK  (500 ml) – pozwoli skutecznie pozbyć się kurzu, a także wyczyścić blaty, stoły, futryny, framugi, drzwi. Doskonały do czyszczenia wszelkich urządzeń i armatury w łazience. Pozwoli także nadać połysk kafelkom.

LŚNIĄCE SZYBY I LUSTRA (500 ml) – pozwoli błyskawicznie przywrócić nieskazitelną czystość szybom i lustrom.

PACHNIDŁO (250 ml) – ekologiczne perfumy dla domu, które otulą wnętrze przyjemnym i delikatnym aromatem naturalnych olejków eterycznych, usuwając przy tym wszelkie nieprzyjemne zapachy. Zawiera wyłącznie bezpieczne substancje, dlatego bez obaw można delektować się ich zniewalającym, świątecznym zapachem.

Taki zestaw sprawi, że Twój dom będzie błyszczał na święta!

5.  W świąteczne porządki zaangażuj całą rodzinę! Podział zadań jest kluczowy – dzięki temu nie tylko pójdzie szybciej i sprawniej, ale również będzie rodzinnie i zabawnie. Produkty KLAREKO są oparte na bazie bezpiecznych i naturalnych formuł, dlatego mogą być używane także przez dzieci. Tegoroczne rodzinne przedświąteczne porządki pomogą nam, dzięki produktom marki KLAREKO, wypełnić dom zniewalającym zapachem pierniczków bez konieczności ich pieczenia.

6.   Pamiętaj, że czasem warto odpuścić! W końcu w świętach chodzi o wspólne chwile i radość z bycia razem, tu i teraz, a nie tylko o idealnie czyste okna. W takim przypadku warto postawić na niezawodne rozwiązania i wsparcie. Takie mogą zapewnić np. tabletki do zmywarki KLAREKO. To minimalizm i moc jednym, zapewniające mycie, płukanie i nabłyszczanie. W każdej 1 małej kostce są tylko certyfikowane substancje i ogrom troski o środowisko. Każda tabletka jest w otoczce, która rozpuszcza się w wodzie już w 30 sekund. Na pewno tabletki przydadzą się w święta, kiedy Ty będziesz rozkoszować się świątecznymi przyjemnościami!

(Visited 17 times, 1 visits today)

Leave A Comment