Wśród najbardziej topowych wnętrzarskich trendów 2022 wysuwa się na pierwszy plan stawianie na moc natury. Do głosu dochodzi więc przede wszystkim drewno, kamień naturalny, różnej maści dekory wykonane z lnu, bawełny tudzież z rattanu. W trendach osadzone są mocno barwy ziemi, a wśród nich na pierwszy plan wysuwa się butelkowa zieleń w duecie ze złotymi dekorami. To jednak nie wszystko, co przygotowali dla nas projektanci. Sprawdźmy wiec jak modnie urządzić salon w 2022 roku.

Modne dodatki i akcesoria do salonu 2022

Wśród modnych dodatków i akcesoriów do salonu 2022 znajdziemy przede wszystkim rośliny doniczkowe. Im jest ich więcej, tym lepiej. Ważne jest, aby stawiać w dużej mierze na te, które mogą pełnić zarówno funkcję aranżacyjną, jak i wprowadzić zdrowy aspekt do naszego wnętrza np. oczyszczanie powietrza. Wśród tego rodzaju kwiatów wyróżniamy między innymi skrzydłokwiat, który nie jest trudny w pielęgnacji. Modne jest sadzenie go w ceramicznych doniczkach.

Na topie jest także wprowadzanie do salonu suszonych kwiatów, a zwłaszcza kiedy w grę wchodzi przechowywanie ich w ceramicznych wazonach przywodzących na myśl styl boho. Nie bez znaczenia pozostaje także gra dodatków w postaci różnej maści ramek w kolorach złota i srebra czy też dywanów – miękkich, skąpanych w naturalnych barwach lub też delikatnych pastelach. A na jakie lampy warto stawiać? Przede wszystkim wiszące – to jest aranżacyjny wnętrzarski trend 2022. Do tego można dodać kinkiety o zaokrąglonych kształtach.

Styl eko wiedzie prym w modnym salonie 2022

W przepisie na modny salon 2022 znajduje się wprowadzenie do niego stylu eko. Co więcej – nic nie wskazuje na to, aby tendencja do poszanowania środowiska naturalnego, stawianie na recykling i zrównoważony rozwój miała się zmienić. Otóż powiemy więcej – ma ona przybrać na sile. Salon w stylu eko jest wiec dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy, aby serce domu było przytulne, funkcjonalne jak również za pan brat z najnowszymi trendami wnętrzarskimi 2022.

Jakie kolory do modnego salonu 2022?

Wśród kolorów, które wysuwają się na pierwszy plan w modnej aranżacji salonu 2022 zauważalna jest przede wszystkim zieleń. Warto, aby pojawiła się głównie w butelkowym wydaniu. Takie działanie to wprowadzenie do wnętrza modnego akcentu, ale jednocześnie elegancji oraz klasyki gatunku, która na długo będzie osadzona w trendach. Modne są także kolory ziemi takie jak biel, beż, szarości oraz brązy. Projektanci lansują ład i harmonię, spokój, relaks wespół z komfortem. A to wszystko zapewniają właśnie barwy ziemi.

(Visited 38 times, 1 visits today)

Leave A Comment