Dzieci kochają się przebierać, zwłaszcza za postaci z bajek! Czy Twoja pociecha ma swój wyjątkowy kostium, dzięki któremu zabawa stanie się wyjątkowa i niezapomniana? Chcesz wiedzieć, jakie stroje i przebrania są teraz najchętniej kupowane i będą najczęściej spotykane w nadchodzącym roku? Sprawdź ranking 5 najpopularniejszych kostiumów dla dzieci!

5. Superbohaterowie i superbohaterki

Superbohaterowie i superbohaterki od wielu sezonów wiodą prym, jeśli chodzi o stroje bajkowych postaci. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uwielbiają przebierać się za komiksowych obrońców świata i wyobrażać sobie, że mają ich wyjątkowe super moce. Najpopularniejsze przebrania to zdecydowanie: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka i Ironman. Dziewczynkom najbardziej przypadają go gustu stroje Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie kostiumy to nie tylko gwarancja niezapomnianego balu karnawałowego, ale również ogromna radość podczas codziennych zabaw.

4. Księżniczki

Tak, piękne sukienki księżniczek cieszą się od zawsze ogromną popularnością. Nic dziwnego – każda dziewczynka chciałaby wyglądać pięknie podczas urodzin, wesela czy balu, więc wybór takiego przebrania to strzał w dziesiątkę! Bajkowe suknie takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek osiągają wysokie pozycje w rozmaitych rankingach strojów dla dzieci. Kolorowe suknie z powodzeniem można założyć też podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek księżniczki, ale są po prostu piękne.

3. Ninja

Aktywne i skore do zabaw dzieci kochają przebierać się za wojowników ninja. Największą popularnością cieszą się znane żółwie, jednak uniwersum LEGO też ma wielu małych przedstawicieli. Bez wątpienia największą radość sprawiają im zabawkowe bronie, dzięki którym mogą ze sobą walczyć w bezpieczny sposób. Te stroje dla dzieci również umożliwiają stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej paczki popularnych żółwi, jak i oddziału kolorowych wojowników LEGO. Jedni i drudzy robią ogromne wrażenie.

2. Psi Patrol

Dzieci – szczególnie te najmłodsze – kochają bajkę o bohaterskich psiakach. Przygody Marshalla i całej drużyny, która stawia pomaga potrzebującym i stawia czoła zagrożeniom, dostarczają maluchom dużej rozrywki. Nic dziwnego, że tak ochoczo wybierają właśnie te przebrania dla dzieci. Kolorowe pelerynki Psiego Patrolu idealnie nadają się dla całej paczki kolegów, mających ochotę na wspólną zabawę. Każdy z nich może wcielić się w rolę swojego ulubionego bohatera i razem z pozostałymi stworzyć wspaniałą drużynę.

1. Kraina Lodu

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najbardziej popularnych, bajkowych strojów dla dzieci nie mogło należeć do nikogo innego. Elsa i Anna – bohaterki bajki Kraina Lodu to bez wątpienia królowe dziecięcej wyobraźni. Młode damy kochają te postacie i marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Kolorowe i piękne sukienki, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że każda mała fanka Krainy Lodu szaleje z radości, a podczas rodzinnych uroczystości lub codziennej zabawy wygląda olśniewająco.

I jak podoba Ci się nasz ranking bajkowych przebrań dla dzieci? Czy znalazłeś coś, co sprawdzi się idealnie podczas szalonych zabaw Twojej pociechy? A może masz ochotę przygotować coś własnoręcznie?

(Visited 55 times, 1 visits today)

Leave A Comment