Skóra pełna blasku przez cały rok? Z nowym kremem ANEW Hydra Pro Vita-D od Avon to możliwe! Dzięki sile aktywatora jedna aplikacja dostarcza naszej cerze tyle witaminy D, ile wytworzyłaby podczas 10-minutowej ekspozycji na promienie słoneczne, a dodatkowo zapewnia jej nawilżenie do 72 godzin. Teraz możesz cieszyć się promienną, zdrowo wyglądającą skórą nie tylko podczas słonecznego lata!

Krem ANEW Hydra Pro Vita-D to przełomowa propozycja od Avon. Dzięki odkryciu, że witamina D jest jednym z kluczowych składników skóry, który wpływa na utrzymywanie jej nawilżenia na stałym poziomie, naukowcy Avon opracowali zaawansowaną formułę opartą na technologii Pro Vita-D, zapewniającą naszej cerze nawet do 72 godzin nawodnienia. Lekka, beztłuszczowa formuła kremu o świeżym zapachu sprawia, że przyjemnie rozprowadza się on po twarzy, daje uczucie odświeżenia, a także błyskawicznie się wchłania. Co więcej, jest idealny do stosowania w każdym wieku.

Słońce zamknięte w słoiczku

Odpowiedni poziom wit. D w istotny sposób wpływa na stan naszej cery. Dzięki niej jest ona w lepszej kondycji, mniej się przesusza i szybciej regeneruje. Zawarta w najnowszym kremie ANEW wit. D nie tylko pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry, ale także widocznie poprawia jej wygląd, wyrównuje koloryt oraz niweluje drobne zmarszczki i linie mimiczne. Już jedna aplikacja tego produktu pomaga aktywować dawkę wit. D równą tej wytworzonej podczas 10-minutowej[1] ekspozycji na słońcu! Tuż po nałożeniu kremu cera natychmiast staje się bardziej wygładzona i sprężysta, natomiast jej wysoki poziom nawilżenia utrzymuje się przez cały dzień.

Nawilżenie jest kluczowe nie tylko dla zdrowego wyglądu skóry. Pierwsze zmarszczki i linie mimiczne znacznie szybciej pojawiają się na przesuszonej skórze, ponieważ komórki tracą zdolność do powracania do swojego pierwotnego kształtu – mówi Aleksandra Jagielska, lekarz dermatolog z 15-letnim doświadczeniem w pielęgnacji cery.

Krem ANEW Hydra Pro Vita-D będzie dostępny w katalogu Avon 06/2021 w cenie 29,99 zł. Można go zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

(Visited 5 times, 1 visits today)

Leave A Comment