Nawet gdy za oknem robi się szaro, Ty nadal możesz zachować swój glow! Jesień to czas, kiedy nasza skóra często traci blask, szarzeje, zmaga się z przesuszeniem i pojawiającymi się zmarszczkami. Holistyczne podejście do pielęgnacji pomaga zachować nie tylko letni blask, ale też młodość na długie lata. Pielęgnacja skóry musi być kompleksowa, a to oznacza dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, lecz także od wewnątrz. W tym celu warto wybrać produkty z aminokwasami. Jakie? Zapytaliśmy o to lekarzy medycyny estetycznej.

Cofnij czas bezpiecznie!

Zarówno tworząc Centrum DERMIDEA, jak i w codziennej pracy kieruję się dewizą „Cofnij czas.. bezpiecznie”. Oznacza to, że swoim pacjentom polecam i wykonuję wyłącznie procedury oparte na badaniach naukowych i o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Takim zabiegiem jest właśnie Sunekos, który w naturalny sposób przyczynia się do bioregeneracji skóry poprzez jej stymulację do tworzenia kolagenu i elastyny. Ze względu na wyjątkową czystość i delikatność preparat może być aplikowany nie tylko na całą twarz, ale również na najbardziej problematyczne obszary twarzy, jakimi są okolice oczu i powieki. Doskonale sprawdza się w zagęszczaniu i ujędrnianiu skóry, wygładzaniu zmarszczek mocnym nawilżaniu i rozświetlaniu skóry twarzy, a jego uzupełnieniem, które wzmacnia i utrwala efekty zabiegu jest suplementacja Nutrakos, bazująca na tym samym składzie aminokwasów co Sunekos – mówi lek. med. Małgorzata Żyra, specjalista medycyny estetycznej i laseroterapii założycielka Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermidea.

Zniweluj zmarszczki i blizny

Preparaty Sunekos cenię za wielokierunkowe działanie, dzięki któremu jestem w stanie poprawić jakość skóry pacjentom z różnymi potrzebami. Sunekos 200 wykorzystuje począwszy od profilaktyki przeciwstarzeniowej, poprzez odmładzanie wyjątkowo delikatnej okolicy oka usuwając tzw. kurze łapki oraz cienie pod oczami, aż po terapię doskonale sprawdzająca się w usuwaniu blizn. Siła Sunekos tkwi w jego unikalnym, chronionym patentem składzie 6 aminokwasów i kwasu hialuronowego, które stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien białkowych, takich jak kolagen i elastyna. Dzięki temu możliwa jest poprawa jakości i napięcia skóry, zniwelowanie zmarszczek, redukcja wiotkości i suchości oraz jej głębokie nawilżenie, a w efekcie przywrócenie i zachowanie młodego i promiennego wyglądu, a także usunięcie niedoskonałości w postaci blizn – lek. med. Maria Janyst, specjalista chirurg, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej właścicielka MJ -Aesthetic.

Patent na odmłodzenie

W swojej pracy stosuję preparaty wyłącznie najwyższej jakości, jednocześnie wysoce skuteczne, dlatego cenie sobie Sunekos. Wersje 200 i 1200 bazujące na tej samej, opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina, L-leucyna), a różniące się wielkością cząsteczki kwasu hialuronowego dają mi możliwość indywidualnego doboru preparatu w zależności od potrzeb pacjenta. Sunekos 200 stosuję m.in. do profilaktyki pierwszych zmarszczek, nawilżenia i rozświetlenia skóry, a także terapii okolicy oczu. 1200 do kondycjonowania skór dojrzalszych – wygładzając zmarszczki, zagęszczając skórę i dokonując lekkiej, naturalnej wolumetrii. W związku ze zbliżającą się jesienią swoim pacjentkom polecam również suplementację preparatem z aminokwasami Nutrakos, który nie tylko polepsza jakość skóry, włosów i paznokci, ale również pozytywnie wpływa na budowanie odporności – mówi dr Monika Łąckaspecjalista chorób wewnętrznych oraz medycyny estetycznej, właścicielka Gabinetu Medycyny Estetycznej dr Monika Łącka.

Jeśli rozpoczniemy kompleksową pielęgnację złożoną z zarówno z odpowiednich zabiegów jak i suplementacji już wczesną jesienią, zamiast szarej, zmęczonej i postarzałej skóry, która często towarzyszy nam podczas zimnych miesięcy, będziemy cieszyć się rozświetloną, odmłodzoną cerą o zdrowym kolorycie, a także mocnymi włosami i paznokciami

(Visited 5 times, 1 visits today)

Leave A Comment