Wybierz swój typ maskary do rzęs i skorzystaj z ostatnich dni promocji do końca lipca w drogerii Rossmann!

Jeśli marzysz o zwiększeniu objętości, pełniejszych i szerszych rzęsach, to wypróbuj tusz do rzęs Lash Master NOTE i bądź gotowa, aby odsłonić rzęsy, o jakie się nie podejrzewałaś, że masz.

Co sprawia, że uzyskasz tak wyjątkowy efekt?

Specjalnie wyprofilowana szczoteczka z włókna stylizuje każdą rzęsę od dołu do góry, zapewniając niesamowite podkręcenie, grubość i wydłużenie rzęs. Wyjątkowa głęboka, czarna, kremowa formuła doskonale się rozprowadza i przylega do rzęs, dzięki czemu utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień bez rozmazywania. Jest odpowiednia do każdego rodzaju i stanu rzęs, zwłaszcza dla krótkich, cienkich, rzadkich, lub średnio grubych rzęs. Ten tusz jest skuteczny również w przypadku opadających rzęs. Tusz do rzęs Lash Master NOTE został opracowany w celu uzyskania potrójnego działania: wydłużenia, pogrubienia i podkręcenia. Zawiera witaminę E, która pomaga odżywić i wzmocnić rzęsy.

Jeśli długość nie jest Twoim głównym celem, to tusz do rzęs Real Look NOTE będzie pasował idealnie. Dzięki intensywnemu czarnemu odcieniu tusz do rzęs pomoże Ci uzyskać większe i odważniejsze rzęsy, jednocześnie nadając im odpowiednią objętość.

Co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy?

Szczoteczka z włókna i kremowa konsystencja zapewniają piękne rzęsy bez grudek i osypywania. Duża szczotka z włókna i gładka formuła działają razem, aby wzmocnić, i zagęścić rzęsy. Podkręca, pogrubia, wydłuża rzęsy i zwiększa objętość za jednym pociągnięciem. Utrzymuje się na rzęsach przez wiele godzin, a intensywna czerń idealnie pokrywa włoski od nasady, aż po same końce. Odpowiedni do każdego rodzaju i stanu rzęs, zwłaszcza dla długich, ale cienkich lub średnio grubych rzęs.

Twoje rzęsy… średniej długości i grubości, potrzebują wzmocnienia? Bezpieczny wybór – to tusz Volume One Touch NOTE

Nie jesteś pewna swojego typu rzęs?

Szukasz po prostu świetnego tuszu do rzęs? Nie ma problemu. Mamy dla Ciebie tusz do rzęs Volume One Touch NOTE. Jego kremowa konsystencja i szczoteczka w kształcie klepsydry zapewniają powiększone i zwielokrotnione rzęsy już po jednej warstwie… na każdym rodzaju rzęs. Magia? Pozwolimy Ci zdecydować…

Dobrze wiedzieć: formuła działa jak odżywka do rzęs, pomaga budować i wzmacniać rzęsy, jednocześnie nawilżając i chroniąc je przed łamaniem. Zawiera odżywczy olej rycynowy, ekstrakt z zielonej herbaty i czyste pigmenty zapewniające intensywny kolor. To maskara odpowiednia do każdego rodzaju i stanu rzęs.

(Visited 2 times, 1 visits today)

Leave A Comment